کانون ناشنوایان خراسان رضوی با همکاری امداد آستان قدس رضوی به مناسبت ولادت بی بی دوعالم،حضرت فاطمه زهرا(س). کلاس آموزشی مهارت های زندگی با حضور کارشناسان مجرب برای زوجین ناشنوا برگزار کردند.

کانون ناشنوایان خراسان رضوی با همکاری جمعی از خیرین در ایام پایان سال و نزدیک شدن به بهار طبیعت با توزیع رایگان پوشاک و سبد کالا توانستند سهم هر چند اندکی را برای مددجویان تحت پوشش امور خیریه این کانون به منظور شادی دل این عزیزان داشته باشند. (خداوند انشاالله از کسانی که در این کار خیر سهیم بودند قبول کند)

⚫⚫⚫سرکار خانم زهراسعادتي همكارمحترم امورخيريه كانون ناشنوايان خراسان رضوي خانواده محترم و گرامی سعادتي درگذشت مادر گرامیتان را تسلیت عرض نموده و غفران و رحمت الهی برای آن عزیز از دست رفته و سلامتی و طول عمر با عزت برای سرکار عالی و خانواده تان از پروردگار  متعال خواهانیم هيت امنايي وهيت مديره كانون ناشنوايان خراسان رضوي

تخفیفات ویژه کانون ناشنوایان

آدرس کانون ناشنوایان:

میدان شهداتوحید17کانون ناشنوایان خراسان رضوی

 

برای گرفتن نامه تخفیف به کارشناس مددکاری اجتماعی خانواده آقای ایمان طوسی مراجعه کنید.

https://telegram.me/imantoosii

(دلت مياد بري زهرااا علي تنهاي تنها شه نتونه بعد تو حتي ديگه از رو زمين پاشه… #اميرمان_چهل_مرتبه_زمين_خورد) شهادت جانسوزانه بی بی دوعالم،حضرت فاطمه زهرا(س) را به جامعه ناشنوایان تسلیت عرض میکنیم.

بازدید نماینده سازمان مردم نهاد،آقای وظیفه دوست.و رئیس هیئت مدیره تبریز،آقای رمضانی.از کانون ناشنوایان خراسان رضوی به منظور مشکلات کانون ناشنوایان در استانها.